KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13005249
nr 1300 5249
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 27/30. Motivet: 12x12,5 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:49:20